© Gaziantep Futbol Kulübü

MARIUS SUMUDICA İÇİN İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ07 Eylül 2023 Perşembe

MARIUS SUMUDICA İÇİN İMZA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Gaziantep Futbol Kulübümüz, teknik direktörümüz Marius Sumudica ile resmi sözleşme imzalandı.


Kulüp Başkanımız Memik Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerimizin katılımıyla düzenlenen imza töreninde, Sumudica sezon sonuna kadar kendisini kulübümüze bağlayacak olan resmi sözleşmeye imza attı.


Futbol Şube Sorumlusu Yöneticimiz Mustafa Kara ile resmi sözleşmeye imza atan Marius Sumudica, Gaziantep'e döndüğü için çok mutlu olduğunu ifade ederek başarılı bir takım yaratacaklarını ifade etti.


MEMİK YILMAZ; "HAYIRLI OLSUN"

Kulüp Başkanımız Memik Yılmaz imza töreninde yaptığı konuşmada, Sumudica'ya başarı dileyerek; "Camiamıza yeni bir heyecan katabilmek adına yakından tanıdığımız başarılı teknik direktör Sumudica ile sezon sonuna kadar anlaştık. Geçmişte çok başarılı bir takım yaratmış, takımımızı liderlik koltuğuna kadar taşımayı başarmıştı. Ancak elbette ki zaman zaman yapmış olduğu hareketler şehrimizi üzmüştü. Bunun da sebebi kendisine olan Gaziantep şehrinin sevgisiydi. Ancak kendisiyle görüşmelere başladığımız andan itibaren yaşanılan olumsuzluklar adına pişmanlığına ben şahidim. Ve bu doğrultuda kendisi de bizlere söz vererek, sadece takımın başarısına odaklı bir çalışma prensibi olacağını söyledi. Şehrimize ve kulübümüze bu anlaşmanın hayırlı olmasını diliyorum. Sumudica'ya başarılar diliyorum" dedi.


SUMUDICA; "YARIM KALAN BİR HİKAYEMİZ VAR"


Benim için kolay değildi ama kalbim açık şekilde geldim. Burayı kendi evim gibi hissediyorum. Burası bana her şeyi verdi bana daha önce. Bende bu şehre her şeyi vermeye çalıştım. Bir röportajda şaka yapmak istedim tabi bunun böyle problem olacağını düşünmedim. Daha sonra şehirde bu şakaya hassasiyet oluştu. Herkesten özür diledim. Ama çok geçti. Ondan itibaren hem ben hem şehir kaybetti. Tekrar herkesten özür diliyorum. Benim için büyük bir risk şuan buraya gelmek. Şuan bir takım alıyorum ama nasıl hazırlandığını bilmediğim bir takım alıyorum. Ancak kariyerimde asla küme düşen bir hoca olmadım. Bu takımda da başarılar yaşayacağıma inanıyorum. Burada yarım kalan bir hikayemiz var, umuyorum ki yeniden başarılarla onu dolduracağız" diyerek sözlerini noktaladı.


Basın Fotoğrafları

Son Haberler