© Gaziantep Futbol Kulübü

ANTRENMAN GÜNLÜĞÜ | 08.11.2023 Çarşamba08 Kasım 2023 Çarşamba

ANTRENMAN GÜNLÜĞÜ | 08.11.2023 Çarşamba

Profesyonel Futbol Takımımız, Trendyol Süper Lig'in 12. haftasında karşılaşacağı Alanya maçı hazırlıklarına devam ediyor.


Teknik Direktörümüz Marius Sumudica yönetiminde saat 16:00'de gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 1 saat 20 dakika sürdü.


Çaykur Rizespor maçında forma giyen futbolcularımız özel program eşliğinde çalışırken, diğer futbolcularımız Isınma ve 5’e 2 çalışmalarıyla başlayan antrenmanın ana bölümünde çift kale maç gerçekleştirildi.


Antrenman öncesi Gaziantep İl Emniyet Müdürü Sayın Celal Özcan takımımızı ziyaret ederek, başarı dileklerini iletti. Tesislerimizde gerçekleştirilen ziyarette Kulüp Başkanımız Memik Yılmaz ile yöneticilerimiz Güney Dağdeviren, Mustafa Kara, İdris Kalkan ve Ömer Çakmak da hazır bulundu. Futbolcularımız ve teknik direktörümüz Marius Sumudica ile de kısa bir konuşma gerçekleştiren Celal Özcan, Alanyaspor maçı öncesi başarı diledi.


Antrenmana sakatlığı bulunan Lazar Markovic ve Ulaş Zengin dışındaki tüm futbolcularımız katıldı.


Takımımız 9 Kasım Perşembe günü gerçekleştireceği antrenmanın ardından havayoluyla ilk olarak Antalya’ya geçecek. Daha sonra karayoluyla Alanya’ya geçerek kamp yapacağı otele giriş yapacak. 


Takımımız 10 Kasım Cuma günü Alanya’da gerçekleştireceği antrenmanın ardından hazırlıklarını tamamlayarak kampa girecek.

Basın Fotoğrafları

Son Haberler